ДО УВАГИ СУБ"ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ!

3 01 січня  2019 року  розпочався черговий етап подачі деклараціїї особи, уповноваженої на виконання  функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України " Про запобігання корупції" ( далі - Закон ) особи зазначені у пункті 1, підпунктах "а" і "в"  пункту 2, пункті 5 частини  першої статті 3 цього  Закону, зобов"язані  щорічно до 1 квітня  подавати шляхом заповнення на офіційному веб - сайті Національного Агенства з питань запобігання корупції ( далі НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування ( далі - декларація ), за минулий рік. Таку декларацію зобов"язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

З метою своєчасного заповнення  декларації на сайті НАЗК та подання її у належний Законом строк радимо зазделегідь перевірити термін дії та належне функціонування  особистого електронного цифрового підпису ( ЕЦП).

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення громадських обговорень щодо добровільного об’єднання територіальних громад

Відповідно до частини 3 статті 5 Закону України « про добровільне об’єднання  територіальних громад», статтей 42,59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження Власівського сільського голови від 27 вересня 2017 року № 29 « Про вивчення пропозиції Кегичівської селищної ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад»

05 жовтня 2017 року о 14 год.00 хв. у приміщенні Власівського сільського клубу відбудеться  громадське  обговорення  щодо  добровільного  об’єднання територіальних  громад.

Запрошуємо  мешканців села  прийняти  участь.

При собі мати паспорт.

Власівська сільська рада